O NAS

 

 

 

Nasza firma działa od 1972 roku. Wszystko zaczęło się od założyciela i wieloletniego szefa laboratorium -Stanisława Olecha i jego fascynacji fotografią, która zrodziła się jeszcze w dzieciństwie, gdy w rodzinnym Lwowie jako młody chłopak pomagał w pracach w atelier. Z czasem praktyka zmieniła się w stałą pracę i prawdziwą pasję. Lwowskie doświadczenia przeniesione zostały na grunt wrocławski.

W 1972 roku rozpoczął działalność zakład przy ulicy Żeromskiego 35 - od początku istnienia, jako jeden z nielicznych, oferując obróbkę materiałów barwnych. Wysoka jakość usług i zaangażowanie pracowników doprowadziło do przyznania autoryzacji przez fotograficznego potentata wschodniej Europy - ORWO. Zakład wrocławski był jednym z sześciu w Polsce oficjalnych punktów ORWO i cieszył się dużym uznaniem firmy z Wolfen, świadcząc usługi wywoływania negatywów i przeźroczy dla wielkiej rzeszy miłośników fotografii.

W okresie schyłku kombinatu ORWO wieloletnia ciężka praca i doświadczenie pracowników firmy zaowocowała w 1987 roku podpisaniem umowy autoryzacyjnej z FUJIFILM POLSKA (wówczas - FOTEX POLAND).

Do dziś laboratorium przy ulicy Żeromskiego 35 we Wrocławiu jest ważnym punktem na mapie autoryzowanych placówek sieci Studio Fotografii Cyfrowej FDI  w Polsce.
Naszym celem od lat jest stałe doskonalenie jakości usług, rozszerzanie oferty firmy i kompleksowa obsługa klienta. Ciągła dbałość o wymienione wartości od lat wyznacza kierunki działań i inwestycji. 

W XXI wiek wkroczyliśmy z nową ofertą godną nowego tysiąclecia. Pracownia wyposażona jest w high-endowy model cyfrowo-laserowego minilabu FUJI FRONTIER 570 sprzężonego z komputerową stacją graficzną. Granice zastosowań dla tego zestawu wyznacza tylko wyobraźnia. 

 Dysponujemy też najnowocześniejszym  Ploterem pigmentowym Epson STYLUS 9900 PRO. Wydruki wykonywane ta techniką mają doskonałe nasycenie barw, tusze pigmentowe nie zawierają żadnych składników szkodliwych dla zdrowia ludzi. Dlatego wydruki z Plotera nadają się idealnie do naszych domowych zaciszy  i wszelkich innych miejsc godnych ozdobienia naszymi,  pięknymi obrazami ścian.   Granice zastosowań dla tego zestawu wyznacza tylko wyobraźnia.

W ofercie firmy znajdują się m.in.
-  zdjęcia z negatywów,  slajdów
-  mediów cyfrowych (max format odbitek - 30x45), wydruki na ploterze nawet 1 m x 2;3;5 m...
-  laminowanie zdjęć folią UV na gorąco: na piance.
-  Najwyższej klasy wydruki na szlachetnych papierach , płótnie i innych podłożach
-  Wysokiej klasy wydruki laserowe i ksero w kolorze
-  Szeroka oferta Foto - kubków; koszulek, jaśków; proporczyków itp...
-  usługi nietypowe: przygotowywanie drzew genealogicznych, unikalne wzory kalendarzy, zaproszenia, tablo,          montaż filmów na DVD i BLUE RAY i inne.

Do dysopzycji klientów oddajemy również nowoczesne atelier, w którym można wykonywać zdjęcia do dokumentów, fotografie pamiątkowe, techniczne i dokumentacyjne. 

Na Państwa życzenie przygotowujemy materiały wystawowe najwyższej jakości. Proponujemy  porady, kartę klienta naszego laboratorium
Na realizację czekają nowe pomysły, nowe usługi dla klienta. 
Naszą ambicją jest kroczyć do przodu w kierunku wyznaczonym przez świat fotografii.